Linda 31 vjec. Burri ka dashnore edukatoren e kopshtit te lagjes. Dua ti blej nje motor qe ai te thyej qafen. Kush me ndihmon do e shpernlej deri sa ti kenaqet zemra

Linda 31 vjec. Burri ka dashnore edukatoren e kopshtit te lagjes. Dua ti blej nje motor qe ai te thyej qafen. Kush me ndihmon do e shpernlej deri sa ti kenaqet zemra. kjo eshte letra me e fundit ne redaksine tone. Ajo sbkruan se I…

Jam e fejuar prej 2 muajsh.Mami me thote qe te mos ia jap te fejuarit deri da te martohem.Ai kembengul dhe une nuk di qa te bej ?

Jam e fejuar prej 2 muajsh.Mami me thote qe te mos ia jap te fejuarit deri da te martohem.Ai kembengul dhe une nuk di qa te bej ? Kjo eshte letra e nje vajze qe tani se shp[ejti do krijoj fa,miljen e saj .Ajo ne…

Në Londër çdo vajzë është një princeshë.Punoj në një klab dhe fitoj shumë.Burri im në Shqiperi i ka akoma çorapet e grisura.

Në Londër çdo vajzë është një princeshë.Punoj në një klab dhe fitoj shumë.Burri im në Shqiperi i ka akoma çorapet e grisura.Kjo eshte letra e nje tjeter vajze apo gruaje te re e ciloa eshte sjhume e revoltuar me vendin e saj. Ajo thote qe…

Kam dy muaj qe jam dashuruar me kolegun Tim por ai eshte shok me burrin tim

Kjo eshte letra e nje gruaje te re Ajo thote qe prej 4 vitesh eshte e martuar dhe ka nje vajE te Vogel. Ne punojme ne spital te dy me burrin tim dhe kemi goxha te ardhura dhe jerojme mire. Por kohey e findit dicka…

Vëllai i deputetes shqiptare i jep fund beqarisë, martohet në Kanada me partnerin e tij

Para disa javësh i ka dhënë fund beqarisë, vëllau i deputetës Mimoza Kusari-Lila, Ylberi. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me Jonathan Ausman në Kanada me anë të një ceremonie të vogël familjare, Jonathan Ausman në Kanada. Në fotot e publikuara nga bashkëshorti Jonathan shihet…

Kam dy vjet martese.Kam dy vjet qe pres ne dhome te kthehet burri im.Nese dikush e njeh te me shkruaje

Kjo eshte letra e nje nuseje te re qe na tregon nje histori ta pabesueshme nga ato histori qe jane per emisionet per njerez te humbur. Ajo thote qe eshte martuar ne nje familje shume te mire por nje jave pas martese ndodhi dicka e…

Marinsi amerikan i Navy SEAL u qëllua 27 herë, por ai vrau 5 taleban dhe shpetoi shoket e tij

Më 6 prill 2007, Mike Day ishte njeriu kryesor në një bastisje kundër një celule të Al Kaedës që kishte sulmuar trupat amerikane në provincën Anbar të Irakut. Teksa Day filloi aksionin, një breshëri armësh e goditi, duke e rrëzuar atë dhe armen e tij….

14 vjecari merr makinen e te atit per te shetitur shoket vdes ne vend njeri prej tyre

Një 14-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik që ndodhi pas një aventure të nisur bashkë me miqtë e tij. Mediat e Kosovës shkruajnë se rreth orës 16:30 të pasdites së sotme një 14-vjeçar mori makinën e të atit, thirri dy miqtë…

Gratë u rrahën nga burrat edhe natën e Vitit të ri. Burrat shqiptar trima vec me grate e tyre ..

Dhunë në familje pati edhe gjatë festës së Vitit të Ri në disa shtëpi në Kosovë. Si rëndom, gratë u rrahën nga burrat e tyre. Ndërsa në Prizren vajza u rrah nga babai i saj.m Më 31 dhjetor, policia ka rrestuar një të dyshuar mashkull…

32 Vjecari kthehet nga Spanja dhe plagos te dashuren 23 vjecare sepse dyshonte se e tradhtonte

Fatbardh Doda është i riu i shpallur në kërkim pasi ka plagosur me armë zjarri aksidentalisht të dashurën e tij 23-vjeçare në një hotel në autostradën Tiranë-Durrës. Policia e Durrësit bën me dije se plagosja me armë zjarri ka ndodhur në rrethana të paqarta. Madiat…