Policia ka arritur te identifikoje autoret e vra.sjes se trishte te 25 vjecarit dhe po zbardh misteret e kesaj ngjarje te frikshme.

I riu nga Lushnja, u gjet i pajetë në rezervuarin e Gjançit.

Pista ku janë përqendruar hetimet është ajo e larjes së pazareve të drogës. Burime nga grupi i hetimit pohuan se 25-vjeçari u gjet me duar të lidhura dhe plagë të shumta të shkaktuara nga goditjet me mjete të forta.

Burime bëjnë me dije se kanë identifikuar autorët të kri.mit dhe i kanë shpallur në kërkim ata. Natyra e vra.sjes e bën policinë të dyshojë që 25-vjeçari mund të jetë vra.re në një zonë tjetër të vendit dhe më pas është transportuar drejt Korçës.

Ekspertiza mjeko-ligjore konstatoi që vrasja mund të jetë kryer disa ditë më parë. Familjarët kanë tërhequr trupin nga morgu i spitalit të Korçës pas kryerjes së autopsisë.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here