Afrona Dika tashmë është emër i njohur për publikun dhe shumë i përfolur nga mediat rozë. Modelja mori famë sigurisht pas martesës me këngëtarin, Blero.

Ajo është një modele e famshme në Kosove, por edhe në Zvicër, vendin ku ajo jeton, shkruan Billbordi.com

Biondja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe të ndryshme dhe gjithmonë shfaqet në formë dhe e kuruar në detaje.

Ajo së fundi në Instastory ka publikar një imazh kur ka qenë brune. Si duket bukuroshja është duke menduar të bëjë një ndryshim në pamjen e saj, duke nisur nga flokët.

Brune apo bionde, të dyja i shkojnë shumë.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here