Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti i rëndë që ndodhi rreth orës 09:15, në fshatin Bujës në Elbasan, ku si pasojë humbi jetën një 3-vjeçar.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se nëna e fëmijës, që ishte duke drejtuar mjetin, e ka pasur atë në prehër, në momentin kur ka ndodhur përplasja fatale me një shtyllë.

Sikurse shihet përplasja ka qenë shumë e fortë dhe i mituri ka ndërruar jetë në vend, ndërsa  gruaja 38-vjeçare është transportuar në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit tragjik.

Top Channel

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here