Aktori i njohur i humorit Gazment Paja është aksídentuar këtë të enjte në kryeqytet teksa lëvizte me motor dhe është përplàsur nga një makinë.

Ngjàrja konfirmohet nga policia e cila bën me dije se aksídentí ka ndodhur rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës.

Mësohet se aktori i njohur është dërguar në spítal për të marrë ndihmën e parë dhe ndodhet jashtë rrézíkut për jetën.

E fundit/ Aksidentohet Gaz Paja, po udhëtonte me motor

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplàsur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pàsojë është démtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spítal, nén kujdésin e mjékëve.

Grupi Hétímor është në vendngjàrje dhe po punon për sqàrimin e rréthanave të aksídentít.

PAMJET/ Aksidentohet aktori Gaz Paja në Tiranë, policia jep detajet e para

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here