Aktori Amos Zagaria dhe këngëtarja Gigliola Haveriku prej vitesh kishin bërë publike lidhjen e tyre, por prej disa javësh asnjë prej tyre nuk I ruan më kujtimet me njëru-tjetrin në rrjetet sociale, çka ngriti dyshime për një ndarje të tyre.Gigliola e pyetur nëse kjo verë e gjeti single apo të dashuruar, ka kaluar plot humor përgjigjen, duke thënë se ka një marrëdhënie me muzikën.

Unë kam shumë vite në fakt në një marrëdhënie të gjatë, të shëndetshme, të bukur me muzikën”.

Më tej, e pyetur se cili është aktori i saj i preferuar shqiptar, bukuroshja ka nisur të qeshë dhe ka kërkuar të kalohet te pyetja e radhës.

“Vazhdojmë, tjetra. Po të isha e sinqertë do përmendja një emër të bukur, por jo”.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here