Jon Gjebrea, djali producentit Ardit Gjebrea është përfolur së fundmi pasi dyshohet se ai i ka dhënë fund lidhjes së tij 2-vjeçare me të fejuarën e tij, Merlin.

Ardit Gjebrea surprizohet në mënyrën më të veçantë nga djali i tij, Jon –  Dosja AL

Në një foto në llogarinë e tij në Instagram, Jon postoi një foto në krah të të atit, ku janë të përqafur me njëri-tjetrin. “H eroi i parë i një djali është babai i tij”, shkruan Joni krah fotos.

Arditi dhe Jon duket se janë shumë të lidhur, pasi të shpeshta janë rastet ku të dy nuk ngurojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrin. Madje, Arditi i dedikoi një këngë të birit, të titulluar ‘Jon’.

Djali dhe nusja ikin jashtë shtetit, Ardit Gjebrea bën postimin prekës –  Korca Jone

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here