Babai i Mateos, 8-vjeçarit që u vra në mënyrë barbare nga fqinji i tij Klodian zbuloi për mediat të gjithë dinamikën e ngjarjes dhe tregoi se e pyeti Klodianin “a di gjë ti”. “Jo nuk di gjë unë, më tha,” u shpreh i ati i Mateos.

S’kam bërë gjë thoshte ai, pastaj kur e kontrolloi policia mirë e mirë, pastaj kur pashë çunin me ato të çara te koka o Zot u çmenda tregon ai. Ngrihuni o popull, mos bëni sehir, se keni fëmijë vetë. Ma morën jetën e çunit kot fare dëgjohet teksa thoshte i ati në gjendje të rënduar psikologjike.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here