Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bilisht, ku një 53-vjeçar është gjetur i mbytur në rezervuarin e Sellcave.

A.A dyshohet se kishte konsumuar alkool.

Ka qene djali i tij qe ka pare tere skemen dhe ka uleritur me te madhe, por qe ka qene e pamundur ta nxjerin.

Njerezit jane mbledhur menjehere por nuk kane mundur te bejne asgje dhe kane therritur familjaret e tjere

Kanë qenë familjarët e 53-vjeçarit, të cilët kanë njoftuar policinë.

Dyshimet e para janë se Arapi është mbytur aksidentalisht.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Ka qene

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here