Sipas nje informacikoni sekret nga instanta brenda rrethit te ngushte te kryetarit te partise demokratike ka informacione se kryetari aktual z.Lulzim Basha do bej publike te palarat dhe dosje qe inkriminojne dhe denigrojne figuren e liderit historik te PD.Nderkohe qe departamenti i shtetit amerikan ka garantuar Bashen qe pas ketij vendimi qe ka mare ai do mare pushtetin ne menyre spektakolare ne legjislaturen tjeter parlamentare.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here