PD mbajti zgjedhjet për kryetar partie ku nuk munguan tensionet dhe akuzat e forta nga demokratët. Por zgjedhjet nxorën fitues Lulzim Bashën ndonëse rezultati u kontestua nga kandidatët e tjerë.

Për fitoren e tij ka reaguar dhe bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha. Me një foto në rrjetin social Instagram, Aurela ka ndarë disa lule blu, dhe një zemër blu pranë saj, duke komentuar kështu fitoren e bashkëshortit të saj në zgjedhjet brenda partisë.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here