Pak javë më parë Jasmina Kadriu u fotografua me Beart Rexhepin në një lokal dhe kaq u desh që dyshja të përfliteshin për një lidhje dashurie.

Me datë 3 Nëntor ish-konkurrentja e “Përputhen” festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungoi Bearti.

Ditën e djeshme Bearti i ka dërguar Jasminës një tufë me trëndafila të bardhë dhe dy të kuq. Ajo ka publikuar një foto të buqetës, duke etiketuar Beartin.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here