Kam disa muaj qe kerkoj te njofem me dikend por pa sukses grua rrëfen se pas martese marr/ëdhënia me të shoqin është ftohur deri në atë pikë, sa ajo mendon se po shkon drejt fundit.Aty  brenda i keni te gjitha shenimet mund te me shkruani edhe ne viber kush don bisedoj dhe ti tregoj per jeten time dhe deshirat e mia
Kam një problem që dua ta ndaj me lexuesit e faqes tuaj, ndoshta më japin ndonjë këshillë.
Por pa ofendime ju lutem. Me burrin jam marrë me mblesëri, por e pëlqeva. Në fejesë gjithçka shkonte qetësi, por që kur u martuam dhe erdhëm këtej ne jemi bërë si të huaj.ska lidhje se nga esht preferoj te njoftoj nji mashkull qe me knaqe kur te takohemi nese ke  prit per nji kohe te shfaqet viberi im dhe informacione te tjera rreth meje ju lutem mos ke qpe rdorni foton time ju deshiroj fat

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here