Së fundmi Andrra dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë. Andrra ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e ka dhënë vetë në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë një foto të të voglit por pa ia zbuluar fytyrën dhe shkruan: E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot.

Djali i tyre i madh Ansi ka publikuar një foto me të vëllain, ku i zbulon dhe emrin. Mirë se erdhe në botë vëllai im i vogël, Ayan Sinani ka ripostuar foton e të birit dhe tregon se emrin e të voglit e ka zgjedhur Ansi.Atëherë deshëm s’deshëm ne të zotët e punës, Ansi i vendos vetë emrin të vëllait”, ka shkruar Sinani krahas fotos së Ansit me të vëllain.

tvklan.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here