Moderatorja Bora Zemani ka bërë një koment për puthjen me Donaldin kur u fut në “Big Brother” për të takuar mikeshën e saj.

“Mendonim se ishim vetëm”, tha Bora duke qeshur kur u ngàcmua nga Naim Abazi në “Për’puthen Prime”, i cili tha se “Bora e ka sjellë një insert nga Big Brother. Po t’i lësh në një qosh, puthen menjëherë.”

Gjatë emisionit të së premtes, Donaldi nuk harroi një detaj të réndésishëm dhe bëri një gjest mjàft të veçantë.

Duke qenë se ishte përvjetori i lidhjes së tyre, Donaldi mori një pako me biskota dhe e hòdhi përtej murit të shtëpisë në mënyrë që ta merrte Bora.

Para se ta bënte këtë veprim, ai hoqi varësen që kishte në qafë dhe e vendosi brenda pakos.

Teksa hídhte vàrësen, pakon jashtë murit, Arbana e garantoi se produksioni do të kujdesej t’ia dërgonte zonjushës (Borës).

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here