Dy ngjarje të rënda janë shënuar sot në Tiranë ku dy makina kanë aksidentuar dy vajza të cilat po udhëtonin me biçikleta.Tiranë/Informacione paraprakeMë datë 17.06.2020 rreth orës 08:07 tek sheshi Karl Topia një mjet ende i paidetifikuar ka aksidentuar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes biçiklisten NC22 vjeçe e cila ndodhet në spital, nën kujdesin​ e mjekëve.

Më datë 17.06.2020 rreth 08:09 në rrugën Teodor Keko Unazë e Re një mjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes biçiklisten D.Sh 25 vjeçe e cila ndodhet në spital nën kujdesin​ e mjekëve..

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Dy ngjarje të rënda janë shënuar sot në Tiranë ku dy makina kanë aksidentuar dy vajza të cilat po udhëtonin me biçikleta.Tiranë/Informacione paraprakeMë datë 17.06.2020 rreth orës 08:07 tek sheshi Karl Topia një mjet ende i paidetifikuar ka aksidentuar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes biçiklisten NC22 vjeçe e cila ndodhet në spital, nën kujdesin​ e mjekëve

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here