Burri im eshte bere shok me ishin tim.Kur e pashe ndjeva se e deshiroj dhe njehere te fundit qe ta takoj ate dhe te kaloj ca caste intime.Ne fakt historia ime eshte pak e komplikuar. Une me ishin tim ishim shume te dashuruar dhe ishim ne prag fejese por per fatin tone te keq na ndodhi dicka e pabesueshme nje konflikt familjar qe shkoi shume keq ne perplasje te dhunshme dhe gati sa nuk pati viktima keshtu qe ai emigroi dhe ne nje fare menyre ne i dhame nje fare lamtumire njeri-tjetrit.

E ndersa vitet iken ai sher u shshua ne nuk kemi konflikte me familjen e atij por une nderkohe u martova ndersa ai u kthye nga emigrimi dhe eshte nje bisnesmen i sukseshem. Problemi eshte se ai eshte po aq i bukur sa ishte ne kohen kur ishte i lidhur m mua dhe une ndjej  se e deshiroj akoma trupin e tij por jam ne hall te madh se edhe burri im eshte i mire dhe e dua ate. Ju perqafoj miq dhe ju uroj sa me shume dashuri dhe vetem dashuri ne jete tuaja .

Pershendetje stafi. faleminderit po e postuat

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here