Burri im eshte kapiten policie.Mezi pres qe ai te marre turnin naten se atehere fillon avazi. Kam ndenjur kaq kohe besnike me te por kohet e fundit ai kur del haron se ka lene nje grua te bukur qe e pret me padurim ne shtepi. Une jam pa pune dhe kam vite vetem rris femijet e rri mbyllur ne shtepi. Femijet kane filluar shkollen qoj njehere njerit pastaj tjetrin dhe kjo  be nje dalje shume e kendshme per mua .Njerzit me shikoni por ne fillim nuk e kuptoja. Pastaj e kuptova ata me dshironin . djem te rinj. me lekure te bute e bukurosha. Nuk mund te rezistoja me dhe tashme jam lidhur me disa prej tyre. Kemi shtepi te madhe dhe te rehatshme me shume dhoma vend ideal pr takime te fshehta. Per me shume im shoq sa me pak i flas une ai aq me shume po vonohet. Dhe kjo po funksionon me ese mire te pakten per mua. Mbase ku i dihet dhe ai ka gjetur ndonje per te bere qejfin e tij por ne do vazhdojme te jemi nje familje .

Burri im eshte kapiten policie.Mezi pres qe ai te marre turnin naten se atehere fillon avazi. Kam ndenjur kaq kohe besnike me te por kohet e fundit ai kur del haron se ka lene nje grua te bukur qe e pret me padurim ne shtepi. Une jam pa pune dhe kam vite vetem rris femijet e rri mbyllur ne shtepi. Femijet kane filluar shkollen qoj njehere njerit pastaj tjetrin dhe kjo  be nje dalje shume e kendshme per mua .Njerzit me shikoni por ne fillim nuk e kuptoja. Pastaj e kuptova ata me dshironin . djem te rinj. me lekure te bute e bukurosha. Nuk mund te rezistoja me dhe tashme jam lidhur me disa prej tyre. Kemi shtepi te madhe dhe te rehatshme me shume dhoma vend ideal pr takime te fshehta. Per me shume im shoq sa me pak i flas une ai aq me shume po vonohet. Dhe kjo po funksionon me ese mire te pakten per mua. Mbase ku i dihet dhe ai ka gjetur ndonje per te bere qejfin e tij por ne do vazhdojme te jemi nje familje

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here