Burri im ka nderru jet,por u bera nusja e kunatit pa dashjen time dhe sot…-Pershendetje, nese bon pa emer ish kon mire sepse shume kom nevoj per mu shpreh sepse nuk e kom kerkon qe mem kuptu as perkrahjen e familjes nuk e kom. Jom met shume k eq ne nje pozit shume tpa lakmushme qe as armikun tem ma tmadhin skisha pas qef me pa qashtu. Jom nje gru qe ka qene e martume per njeri

Kunati shkonte shume mire me vellain e vet apo me burrin tim te ndjere.Ata kishin pak diference me njeri – tjetrin por kure se besoja se do ndodhte ajo qe ndodhi. Dy jave pas futa burrin ne dhe ai vjen ne shpi dhe me tha se do qendronte gjith naten aty per te  vene ca gjera ne vend. Ai u fut ne dush dhe pastaj me kerkoj peshqirin une nuk dija qa me be .Ai hapi deren lakuriq dhe me tha qe te mos kisha turp por une mbylla syt dhe ika vrap te dhoma gjumit.Ai pasi lahet u fut te dhoma ime dhe me tha qe me mire ai se dikush i huaj. Une kundreshtova por ai me goditi me shpulkle me force dhe une nuyk pata me fuqi as me kjajt. Ai beri qa i deshi qejfi. Tani ai vjen cdo nate dhe une nuk kam force me  e ndal.Ai me thote qe nuk do jem kurva e askujt prandaj do vi pernate qe te me shkertheje mua. Nuk di ca me be .Me vra veten nuk du se jam e re dhe e bukur akoma. Nje keshille nga ata qe kane nje eksperience si une. Ju perqafoj te gjitheve.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here