Burri im nuk me len shtatzene.Se fundmi e kam bere me djalin e xhaxhait te tij dhe qe heren e pare qe ma derdhi brenda mbeta me bare.Femjia patjeter do ngjej dhe nga burri keshtu qe ai nuk do e kuptoj fare. Por puna nuk eshte ketu .Kunatit tim i pelqeu shume kur be bere me mua dhe pse une ia shpjegova qe nuk dua ta tradhtoj burrin por vetem ti jap nje femije atij por ai vazhdon te me vije sa here ne shtepi jam vetem .Ia kam shpjeguar qe une jam me  barre dhe skam me nevoje por vazhdon te vij dhe ta derdhi perseri brenda meje .Nuk di si ta heq qafe kam frike mos e merr vesh gruaja e tij se kohet e fundit ka filluar te me shohe si me dyshim.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here