Burri me gjeti pune te nje shoku i vet.Kisha degjuar per te por qe te me kapte qe diten e pare sme kishte shkuar mendja. Kam dy muaj qe punoj te firma e tij. Punen e kam te mire dhe rrogen e mire vetem se kam nje problem.Se ai shefi, shoku i burrit kur me thote ngjitu lart une behem gati dhe i heq breket.Nuk i them dot jo se ai me kapi qe iten e pare.As burri ne kaq vite martese nuk me ka qxre kaq shume sa ai ne keto muaj. Im shoq nuk ka kuptuar asgje akoma por une nuk ndihem mire ndihem si lodra e atij tjetri qe mi heq breket sa here ti qohet ari. Nuk po gjej dot zgjidhje. Cfare me keshilloni.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here