Burri me tha .Kam me të nda .Une ia ktheva “Me ne fund u zgju budalla, as qe ma ni per ty ” Ai met si mut  e iku ne banjo me qajt kujtoin se une do prekesha dhe do e merja me te mire. Nuk kam zgjidhje tjeter une kam nevoje per nje burre te forte jo per nje qaraman.

Kush a burre le te me shkruaj ne privat kush a qaraman te shkoj ne … te nens vet se nuk i hyn ne pune per kurgje. Per moemntin dal me nje mashkull por as ai nuk ma mush mendjen ndaj vendosa me shkrujt ketu te ju se mos del dikush si ben per mu.

Pershendetje stafit. pune te mbare

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here