Burri me thote cdo dite je e shendoshe .Nje dite i thashe pa pyet njehere Asllanin shoferin e Kamionit qe …. Vtem im shoq me thote e shendoshe te tjeret hapin syte kur une kaloj ne rruge dhe me thone fjale te embla. Por une nje dite vendosa te dal me Asllanin. Ai ka nje koke kamioni te madh dhe aty mbas sediljees se pare kishte nje si krevat dhe aty ma futi aq fort asllani sa me dolen syrte vendi. Ai ndejti 2 ore siper meje. Jo vetem ate dite por edhe dite te tjera po asnjehere nuk me tha je e shendoshe.

netflixalbania

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here