Ndryshe ështe kur zbulon se partneri te ka tradhtuar dhe ndryshe kur zbulon se te ka tradhtuar me mamae tende.

Por kjo është pikërisht ajo që i ndodhi Jamie Walker, një mama e dy femijeve nga SHBA.

Ajo u bë virale në TikTok pasi ndau historine e saj një ditë pas ditëlindjes së saj të 33-të, teksa tha se burri i saj kishte fjetur me nenen e saj per… 5 vite.

Në një seri videosh, Jamie shpjegoi se me e keqja ishte se kete tradhti e kishte zbuluar djali i saj, pasi i kishte kapur ne shtrat bashke.

Jamie ishte shkaatërruar nga e vërteta, por pretendon se ajo nuk mund ta linte burrin e saj menjëherë për shkak të kufizimeve financiare.

Çifti u divorcua përfundimisht në 2017 dhe burri i saj që nga ajo kohë është martuar me nenen e saj.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here