Kam 12 vite martese dhe burri asnjhere ska dale me mua te drekonim apo te darkojme se bashku.Sa here jen shen Valentini jo vetem qe nuk marre dhurata por as nje kaf nuk ma ofron nje shetitje te vogel sa per ta thyer., E pra ne nuk jemi varfanjak po ai eshte shume xheloz ngaqe une jam shume e bukur dhe vishem mire ai ka frike te dali me mua. Po kjo nuk do zgjste gjithmone. Per ditelindjen time njoha nje dyqangji se vajta per te blere nje robe te re per vete ai po mi ngulte syte e nuk mi ndante .I dhashe numrin e telefonit nuk i rezistova dot. Mesazh pas mesazhi me ne fund dola per dreke. Pastaj nje tjeter pastaj per darke dhe aty me mbajti gjith naten. Po u kenaqa me pelqen ai. Ben gjithcka p[er mua, me shetit me jep dreka e darka me ben dhe dhurata.

Kam 12 vite martese dhe burri asnjhere ska dale me mua te drekonim apo te darkojme se bashku.Sa here jen shen Valentini jo vetem qe nuk marre dhurata por as nje kaf nuk ma ofron nje shetitje te vogel sa per ta thyer., E pra ne nuk jemi varfanjak po ai eshte shume xheloz ngaqe une jam shume e bukur dhe vishem mire ai ka frike te dali me mua. Po kjo nuk do zgjste gjithmone. Per ditelindjen time njoha nje dyqangji se vajta per te blere nje robe te re per vete ai po mi ngulte syte e nuk mi ndante .I dhashe numrin e telefonit nuk i rezistova dot. Mesazh pas mesazhi me ne fund dola per dreke. Pastaj nje tjeter pastaj per darke dhe aty me mbajti gjith naten. Po u kenaqa me pelqen ai. Ben gjithcka p[er mua, me shetit me jep dreka e darka me ben dhe dhurata.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here