Burrin e kam doganier dashnorin e kam bixhozgji.Ky i fundit po me kerkon peseri 5000 euro borgj ose do me ndaje.Si tia bej ?Kjo leter vjen nga nje grua e kamur. Ajo tregon se ka ne nje shtepi te madhe ku ka shume vrima ku burri i saj ka fshehur para kesh.Ajo thote qe eshte shume e dashuruar me nje djale qe e ka njohur para 4 vitesh ne plazh por ai ka nje ves te keq se shpenzon shume para duke luajtur neper kazino.Deri tani i kam dhene mbi 30 000 euro dhe ai tani sa here ngelet pa lek e din qe une si them jo dhe ka filluar ta rris shume betin.Ne fillim kerkonte disa qindra tani mijra .Mbase dhe kete here ia jap 5000 euro por kjo do jete hra e fundit.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here