Burrit tim i shkrehet menjehere .Cdo nate e njejta gje sapo behemi gati atij i ulet.2 vjet martese kjo histori vazhdon.Cfare te bej me kete njeri ?Ai eshte i pashem i gjate dhe ka forma te mira. Kur e kam pare ne fillim isha aq e eksituar per kete njeri. Mendoja qe ky do ishte shume i zjarte ne krevat por ne fakt martesa po me kthehet ne makth. Nuk mbaj mend asnje nate te kemi bere seks taman qe te kenaqem. Une jam betuar qe do jem besnike dhe ashtu do bej por edhe keshtu nuk vazhdohet.

faleminderit po e postuat k pershendes stafin tuaj qe jeni kaq te hapur dhe pa opinione.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here