Stambolli i pameshirshem u dha lamtumirën ekraneve të hënën, 22 qershor te vitit 2020, me episodin e tij të 39-të të fundit. Pas episodit të fundit ku Sheniz dhe Ceren vdieqën, humbja e Xhenk dhe e sëmundjes së tij pasi u pajtua me Nedim u shënua në pjesën e fundit.

Ata që nuk mund ta shikonin episodin e fundit të serialit filluan të kërkojnë për lidhjen e plotë dhe të pandërprerë të shikimit të episodit të fundit të Stambolli i pameshirshem në internet.

Këtu, për ata që kanë humbur, finalen e episodit të 39-të të Stambolli i pameshirshem, episodi i plotë dhe e pandërprerë dhe detaje rreth episodit përfundimtar mund te gjeni me poshte.

Stambolli i pameshirshem, i cili u transmetua në ekranet e Kanal D, i dha lamtumirën e fundit ekraneve me episodin e tij të 39-të. Në episodin e fundit të serialit popullor, Xhivan dhe Damlla arritën lumturinë që prisnin dhe Umut djali i Xhenkut me Xhemren iu besua Xhemres me Nedimin, gjë që shkaktoi momente emocionuese. Këtu, lidhja e shikimit të episodit të fundit të Zalim Stamboll dhe përmbledhja e episodit të 39-të.

Xhenk po jeton momentet e tij të fundit për shkak të tumeorit në trurin e tij. Prandaj bën lëvizje për të mos lënë asgjë pas. Para së gjithash, ai rregullohet me Nedimin. Ai sqaron situatën e tij me Xhemren. Më në fund, ai kalon kohë me djalin e tij Umut. Ai nuk dëshiron që djali i tij të bjerë në një situatë të tillë, pasi e dëmton atë që ai dhe babai i tij Agah nuk kishin një kujtim në fëmijërinë e tij. Ai shkon në një udhëtim me rimorkio me të dhe merr një kamere per te bere video të çdo momenti. Kur vjen koha për të vedekur, Xhenk tani është i lumtur. Djali Umuti tani u është besuar Xemre dhe Nedimit, dy personave që ai i do shumë.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here