Çimi, ish-konkurrenti i “Përputhen” ishte i ftuar sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Në bisedë e sipër ai zbuloi arsyen e ndarjes nga ish-gruaja që rezultoi tradhti në çift nga ana e Çimit.

“E kam tradhtuar ish-gruan, pa dashje më kapi ‘mat’ dhe s’ kisha shans të shpëtoja. Ishte gabim fatal dhe duhej patjetër që të ndaheshim”, tha ai.

“Ishte hera e parë që e tradhtoja dhe e kisha fikur telefonin. Ajo e dinte ku qëndroja dhe erdhi na gjeti bashkë në orën 2 të natës”, shtoi ai.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here