Dashnori nuk më lë të ndahem nga burri. Por unë jam më e zgjuar do i lë të dy me gisht në gojë se kam gjetur një tjetër.Nje grua e re qe ka nje maretse monotone duket se eshte ne nje udhkryq ne jeten e saj. Ajo shkruan se deshiron te divorcohet me burrin e saj pasi ata nuk kane me dashuri midis tyre. Po ky mendim nuk i ka pelqyer te dashruit te saj i cili e kercenon qe ajo nuk duhet te divorcohet me burrin.

Ajo shkruan me tutje se mbeta e befasuar nga i dashrui im dhe me duket pa kuptim sepse ai nuk don qe une te ndahem nga burri im. Ndaj une kam vendosur ti le te dy edhe burrin edhe te dashruin pasi kam njohur nje tjeter nje bure shume te mire ne gjendje te mire ekonomike dhe ai i divorcuar dhe me shume mundesi une do martohem me ate njeri ndersa i dashrui im do ngelet me gisht ne goje .

Faleminderit po e postuat.

 

Pershendetje stafit.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here