Prej ditësh po përflitet për marrëdhënien komplekse mes Alvisës dhe Hysenit.

E nisur nga kjo ka pasur shumë reagime në rrjet nga ish konkurrent e njerëz të tjerë.

Disa shajnë konkurrentët e disa produksionin.

Pak më parë një revoltim ne “Instagram” ka pasur edhe ish konkurrenti i “Përputhen 1”, Alban Dyrmishi.

Shpeshherë ai reagon në të tilla problematika e këtë herë e ka kthyer duke folur konkretisht.

Ai ka publikuar një foto të autores së ‘Përputhen’, Olsa Muhameti, përbri se cilës shkruan:

“Njeriu kryesor dhe autorja e këtij programi. Lidhja e saj më e gjatë 7 dite dhe partneri i saj kurohet akoma në psikiatri”.

The post Deklarata e fortë për Olsa Muhametin: I zgjat lidhja 7 ditë, i dashuri i saj i fundit… appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here