Demi Rose ka zgjedhur Maldivet për të vazhduar pushimet verore. Bukuroshja angleze e ka çmendur rrjetin me fotografitë e fundit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri Me veshjen si zebër, 25-vjeçarja nuk i ka lënë vend imagjinatës.
  • Demi ka postuar edhe foto ku shfaqet topless, duke bërë fansat të vërshojnë me komente dhe zemra. Nuk është hera e parë që Demi Rose provokon fansat me foto seksi dhe të zhveshura.
  • Ballkan web

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here