Dervishi Kryeplaku yne i ka qxr gjithe grate e fshatit.Sonte e kam radhen une. Me uroni fat se dua qe ai te kenaqet sa me shume.Keshtu e ka nisur letren nje grua qe po pervelohet nga deshira per kryeplakun e fshatit qe sic duket esht eshte mashkulli me potent dhe qe te gjith e e deshirojne. I urojme fat kesaj gruaje kurajoze dhe sa me shume fat per Dervishin.

 

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here