Dashi

Sot duhet te perfitoni nga mundesite qe do ju jepen ne shoqeri apo ne qellime dhe dalje e njohje te reja. Flirtet nuk do mungojne dhe nje programim per te ardhmen

Demi

Nje mundesi e arte sot per te vendosur per nje udhetim apo kualifikim apo per nje gje ndryshe ne jeten tuaj Pak me vone do keni perballje te medha prandaj levizni tani sa jeni ne kohe

Binjaket

Ceshtje te rendesishme pune me ndryshime dhe ceshtje shendeti do dalin para jush Por sot keni nje mundesi te arte edhe ju per te gjetur nje ruge te re shpetimi dhe zhvillimi

Gaforrja

Do ju bien ne dore nje shume parash qe nuk e prisnit dhe kjo do ndryshoj gjendjen tuaj shpirteroe dhe psikologjike duke ju dhene me shume ajer per te vepruar

Luani

Jeta e perdittshme ju ka dhuruar pak lodhje dhe stres dhe me shendetin kete periudhe Tashme do jeni me ne gjendje ta kontrrolloni Nje mundesi e mire sot per te bere nje ndryshim te mire

Virgjeresha

Shume te ngucur ne marrdhenie detyruese ne cift apo ne bashkepunime Sot edhe nje here do keni nje propozim i cili duhet marre para sysh para se te filloj termeti i madh ne jeten tuaj

Peshorja

Erotizmi do jete kryefjala e dites s esotme dhe e meritoni ne fakt pasi keni pasur debate dhe mbyllje ne vetevete gjate ketyre diteve Mundohuni te largoheni pak nga streset familjare dhe detyrimet

Akrepi

Dita juaj po vjen dhe ju duhet pak hapesire per veten tuaj sot para se te shpertheni per ato qe keni thene apo nuk keni thene gjate viteve te fundit Kujdes nga para provokimet qe do ju behen

Shigjetari

Dite e bukur kjo per ju pa shume perjegjesi dhe me nje fishkellime ne goje duke menduar se ja hodhet nje problemi apo nje situate pasi jeni te zgjuar dhe ne forme Kujdes se te veshtirat vijne pas

Bricjapi

Aferdita ne shenjen tuaj sot nuk shkon dot fare me henen ne Ujor qe kerkon shpenzim ekonomik dhe dhenie dashurie pak verese per natyren tuaj konservatore dhe te permbajtur

Ujori

Hena ne shenjen tuaj sot do ndikoj per nje levizje apo ndryshim jo shume te madh por qe luan rolin e nje optimizmi dhe gjendje te mire psikologjike Do keni takime te fshehta romanitke

Peshqit

Dita e sotme do jete pak e ngarkuar emocionalisht por me nje ndryshim qe do jeni me krijues dhe modern ne ndryshimet qe do beni me punen apo me pamjen tuaj te re

The post “Do fillojë një tërmet në jetën tuaj”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here