SHBA

Presidenti amerikan, Donald Trump ka rezultuar pozitiv me COVID-19 së bashku me bashkëshorten e tij.

Një muaj para zgjedhjeve presidenciale Trump duhet të karantinohet dhe të luftojë me COVID-19, teksa mësohet se është infektuar pikërisht nga këshilltarja e tij mediatike, Hope Hicks.

Bashkë me bashkëshorten ata do e kalojnë në karantinë COVID-19 teksa ka dhënë mesazhin se ”Do e kalojmë këtë së bashku”.

”Këtë mbrëme, Melanie dhe unë testuam pozitivisht për COVID-19. Ne do të fillojmë procesin e karantinës dhe shërimit menjëherë. Do ta kalojmë këtë BASHKË!”- tha Trump.

(BalkanWeb)

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here