Kandidatja e re e Për’Puthen +40 në Top Channel, është Stela Nikolla, 41-vjeçarja nga Vlora me një vajzë të vogël. Qëkur hyri në sy ka rënë rinia e saj.

Stela ka treguar për vajzën, duke theksuar se është pak xheloze dhe do të ketë kritika me kandidatët që do të zgjedhë. Unë jam Stela Nikolla jam nga Vlora, e divorcuar, kam një vajzë 10 vjeçe. Vajza ime është e lumtur kur unë jam e lumtur. Goca ime është çik xheloze, nuk prononcohet. Është tip i qetë si puna ime e do bëjë sikur nuk do të kuptojë, tha ajo.

top chanell

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here