Nje bukuroshe nga durresi na rrefen se si e kalon kohen e lire.Edhe pse e diplomuar dhe e punesuar ne profesionin e saj ajo ankohet se akoma nuk ka nje te dashur dhe se ndjehet shume e vetmuar. Ajo tregon pa trup se shikon gjith kohes kur eshte ne shtepi vetem filma me pulle te kuqe dhe se preferon meshkujt e bardhe qe e kane zogun e madh.Pershendetje stafi faleminderit po e postuat .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here