Fenomeni i 2020 Don Xhoni ishte i ftuar në “Shiko Kush LUAN” në puntatën e dytë të emisionit me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Don Xhoni tregon për marrëdhëniet intime me këngëtaret – Gazeta Alo

Sfida “Ndaje ose Pije” bëri që Don Xhoni të zbulonte emrin që mban “profesoresha e famshme” që bëri namin në freestyle-n që e bëri të njohur Xhonin për shqiptarët.

“Emrin e ka Tea!”, – u përgjigj Doni, por skuadra kun dë rshtare nuk e besuan dhe bënë që Xhoni të pinte pijen e shpifur.

 

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here