Nje nene e re vetem 32 vjece na shkruan E dua shume burrin kam dy femije si drita por kam ca kohe qe e bej me shokun e ngushte te burrit .Nuk i rezistoj dot atij ..

Unë jam në një situatë të vështirë dhe kam nevojë për ju. Unë jam 32 vjece e martuar dhe me dy fëmijë. Unë dhe burri im nuk kemi pasur asnjëherë një marrë dhënie pasioni, por dashurie po. Asnjëherë sme ka pëlqyer në shtrat, por është njeri i mirë dhe baba i përkryer.Ai ka një shok të ngushtë, shumë simpatik dhe e ka prej më shumë se 10 vitesh. Prej 3 vitesh unë dhe ai jemi të lidhur dhe kemi një marrëd hënie int ime. Cfarë më bën ai në shtrat nuk ma ka bërë kur rë njeri. Pasi ndahemi nga takimi, mezi pres ta takoj prap dhe ta bëjmë

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here