Kjo ne fakt po me behet shume stresuese.

Ne fillim une isha xheloz qe ajo te shkonte ne pune. Kur diolnim ne qytet ndihesha ne siklet pasi qe te gjithe meshkujt qe te adoleshentet ia ngulnin syte me epsh gruas sime.Gjithmone kisha pasur nje frike se mos ate e perhdunonin ngaqe ajo jo vetem qe ishte e bukur por dhe vishej bukur . Eksitohesha shume kur mendoja keshtu dhe me falni por i bija me d…

May be an image of 1 person

Vazhdimisaht me kerkonte qe te dilnim , gjithmone e me larg ne lokale apo resorte apo shtepi pushimi. Me thoshte se kishte nevoje dhe ajo te argetohej dhe t’i gezohej jetes.

Sa here dalim dhe takojme njerez e shikoja me zili se sa ngrohte u fliste ajo njerzve dhe ata gjithkohes nuk I ndanin syte nga syte e saj qe buzeqeshnin dhe shkelqenin gjithmone.Ajo ne fakt njeh shume njerez dhe gjithmone na ndalin ne rruge dhe na pershendesin.Sa here bie nje bori makine ajo kthen koken ndersa une bej gjoja sikur flas ne telefon.

E dua shume gruan time por jam shume xheloz per te. Ajo eshte e ndershme me betohet gjithmone per kete dhe prandaj mundohem te ri i qete.

faleminderit po ndate ndonje mendim me mua.

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here