Nje vajze e revoltuar na shkruan se njerzit e paragjykojne shume per shkak te pamjes se jashtme. Sic mund ta gjykoni dhe vete ajo eshte nje vajze shume e bukur dhe seksi .Kam nje jete shume te bukur dhe kudo qe shkoj per te zene pune nuk me refuzojne. Pff ndonjhere kur kemi shefe femra me keto te fundit kam nje problem se kur u tregoj diplomat e mia ato me shikojne shtrember nga koka te kembet sikur duan te me thojne dicka  por le ta mbaj per vete se une kam qene nje studente e shkelqyer dhe 10-tat e mia nuk guxon ti fshije asnjere.

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here