Quhem Elda Jam nga Prishtina me kunaten preferojm meshkuj qe jan te mire nji kohe kam qen miss tash ikom do kiko teepr por ne vende te duhura tju tregoj cme ndodhi me Vjehren time.

Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Me kish propozuar te benim nje tre she une kunata dhe vjerra, kur me tha pata frike por ja qe ajo i kish thene se emes dhe e kishte kercenuar se e dinte per mua dhe te vjerra pa e ditur se kunata bente tronditur i kish thene cfare do ja qe e bera e se bej me Pas 10 minutash vjerra thote Doni me fut, po une bertiti cupa ti ulu siper gojes se mamit i thashe dhe me ler ti ha keshtu katerinen e haja gj ksnin e kunates kunates i pelqen te thote fjale te pi sta nese je per njoftim me neve dhe doni te pini nga nji kafe turke me mua dhe kunaten e keshtu filloi

Quhem Elda Jam nga Prishtina me kunaten preferojm meshkuj qe jan te mire nji kohe kam qen miss tash ikom do kiko teepr por ne vende te duhura tju tregoj cme ndodhi me kunaten time.

Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Me kish propozuar te benim nje tre she une kunata dhe vjerra, kur me tha pata frike por ja qe ajo i kish thene se emes dhe e kishte kercenuar se e dinte per mua dhe te vjerra pa e ditur se kunata bente tronditur i kish thene cfare do ja qe e bera e se bej me, Pas 10 minutash vjerra thote Doni me fut, po une bertiti cupa ti ulu siper gojes se mamit i thashe dhe me ler ti ha keshtu katerinen e haja gj ksnin e kunates kunates i pelqen te thote fjale te pi sta nese je per njoftim me neve dhe doni te pini nga nji kafe turke me mua dhe kunaten e keshtu filloi

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here