Nje ngjarje e redne eshte rregjistruar sot ne tirene ku dyshohet se nje 28 vjecar kundrejt kercenimit dhe dhunes ka kryer forcrisht mardhenie me nje vajze 25 vjecare. Behet fjale pershtetasin me iniciale B.F. Nderkohe rastesisht ndersa i riu kryente vepren penale ka qelluar nje 37 vjecar i cili pasi ka pare gjithcka i ka vene gjobe 28 vjecarit qe te mos e denoconte ne polici. Nderkaq me viktimen me vajzen e dhunuar nuk merret askush , kjo eshte e turpshme per ne si shoqeri .

Netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here