Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan Billbordi.com Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se është veshur e rregulluar tejet bukur. Elita dhe Gjiko se fundmi jane bere me 2 femije dhe jane mjaft te lumtur.

billbordi.com

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here