Elita dhe Gjiko, çifti shumë i komentuar i showbizit ishin të ftuar këtë të hënën në emisionin “Nin”, në Klan Kosova, ku u bënë pjesë e sfidës “Haje ose thuaje”.

Elita e vuri paksa në siklet Gjikon me një prej pyetjeve ku i kërkonte të thonte emrin e vajzës me të cilën ka patur puthjen e parë.

Elita: Herën e kaluar kur të kanë pyetur cila ka qenë e dashura jote e parë, ke thënë Elita…

Gjiko: Po, ti e di që kam qenë i virgjër

Elita: Nuk është e vërtetë aspak, por ka patur shumë komentues që janë habitur, prandaj unë po të pyes me kë e ke patur puthjen e parë?

Gjiko refuzoi të përgjigjej duke u shprehur se ka qenë shumë i vogël dhe nuk e mban mend

RDA

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here