Era nga Tirana. Kjo eshte rruga ime.Autografet i jap falas.I kam si yje djemte e lagjes.Deshironi te me kontaktoni ?Kjo eshte nje vajze qe po shijon rruget e gjelbra dhe plot oksigjen te Tiranes. Ajo duket shume e lumtur ne lagjen e saj por ajo shte e hapur gjithmone per shoqeri te re.Ajo eshte nje vajze plot humor dhe per me shume  eshte e shkolluar qe din te tregoje shume batuta. eshte gazmoire dhe mendje hapur taman femra qe do deshironte cdo mashkull .Ajo tegon se ka lexuar shume libra por me shume i pelqen te shetise ne mbremje ose ne mengjes. Ju pershndes stafi .Pune te mbare .

Faleminderit stafit po e postuat .

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here