Farruku burri i tezes eshte betuar se do me q.. para marteses.Nena me thote qe Farukut nuk mund ti them dot jo.I fejuari im nuk gje akoma.Letra e kesaj vajze te deshperuar vazhdon keshtu .” Farruku para se te martohej me tezen time ka pasur te dashur mamin tim por ne fund u martua me tezen qe ishte me e vogel se mami. Qe kur vazhdova shkollen e larte dhe kur aoi me pa me nje djale ne klub ai kishte bere nje betim.Nje dite kur po dilja nga shtepia per te mare autobusin per ne shkolle ai vjen e me thote qe nje dite para dasme do te membante nje nate per vete. Une i thashe pse ? Ai me tha qe edhe ka ta drejte te me qxxx mua.Kjo sme duket e drejte por kam frike se ai do e realizoje deshiren e tij.”

netflixalbania

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here