Elton Tozaj nga BB2 dhe Fjorentina Halili nga BB9, ishin të ftuar në emisionin “Expuls” të Ronaldo Sharkës.

Ata folën për këtë edicion me VIP-a si dhe për edicionet e tyre respektive.

Pyetja qe Sharka shtroi ndër të tjera për të ftuarit ishte: A është parashikuar fituesi i “Big Brother Albaniq VIP?”

Për këtë, Elton Tozaj tha: Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë. Këtë e pohoi dhe Fjorentina.

Sipas dy ish konkurrentëve, emrat qe lakohen si fitues, si Donaldi dhe Iliri nuk fitojnë.

Elton Tozaj shtoi gjithashtu se në edicionin e tij, në dhomën e rrëfimit ka marrë instruksione.

Megjithatë, produksioni dhe moderatorja Arbana Osmani i kanë mëshuar gjithmonë faktit që ky reality-show është pa skenar.

Së fundmi, “Big Brother VIP” iu bashkuan edhe dy banorë të rinj.

Bëhet fjalë për DJ PM dhe DJ DAGZ po ndryshe nga banorët e tjerë, ata janë me një mision. DJ PM dhe DJ DAGZ duhet të luajnë si një person i vetëm. Banorët iu kanë uruar atyre mirëseardhjen,ndërsa mbetet për t’u parë nëse do të kuptojnë diçka nga loja.

Lajmi për dy hyrjet e reja ishte ishte njoftuar më parë nga Arbana Osmani me anë të një postimi në Instastory dhe ishte bërë e ditur se bëhej fjalë për dy “super-çuna”.

Arjola Demiri

The post “Fituesi i Big Brother Vip është vendosur para kohe dhe ja kush është” appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here