Një vogëlushe 6-vjeçare nga Rusia, e quajtur Alina Yakupova, është cilësuar si vajza më e bukur në botë.

6-vjeçarja nga Moska e ka nisur modelimin që në moshën 4-vjeçare dhe tashmë numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Vogëlushja me sytë jeshil, i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë dhe bukurinë e tipareve të saj, ndaj e ka më shumë se të merituar titullin “vogëlushja më e bukur në botë”.

Alina numëron fansa nga e gjithë bota, të cilët s’i kursejnë komplimentet në fotot e saj në Instagram.

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here