Duket se Inis Gjoni ka bërë pakt me ‘dja llin’ për të mbetur gjithmonë e re njësoj sikurse u shfaq në ekran 20 vite më parë.

44-vjeçarja Inis Gjoni “tërbon” rrjetin me pozat seksi

Sot është 44 vjeçe dhe nënë e një vajze por siç mund ta shikoni, format trupore nuk e kanë ‘tradhtuar’.

Inisi është shfaqur në plazh me një palë rroba banjoje pasqyrë duke i ‘verbuar’ të gjithë pushuesit.

44-vjeçarja Inis Gjoni “tërbon” rrjetin me pozat seksi

Inis Gjoni Fotogaleria

Director Inis Gjoni has started work for the &39;Strange Couple&39 ...

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here